Express-Miejski.pl

Oficjalnie: Dariusz Michaliszyn nowym szkoleniowcem ząbkowickiego Orła!

Dariusz Michaliszyn fot.: 90minut.pl

Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami, nowym trenerem ząbkowickiego Orła został Dariusz Michaliszyn, który w poprzednim sezonie był szkoleniowcem Polonii Środa Śląska. Przed nowym selekcjonerem bardzo ciężkie zadanie – będzie musiał postarać się wyciągnąć „biało-niebieskich” ze strefy spadkowej, w której znaleźli się po fatalnym początku rozgrywek.

Dariusz Michaliszyn urodził się 28 stycznia 1965 roku w Nysie. Przed „trenerką” był zawodnikiem, występującym nawet w jednych z najlepszych klubów w Polsce. Jest wychowankiem Stali Nysa, a późnie z powodzeniem występował w drużynach GKS-u Bełchatów, Śląska Wrocław oraz Zagłębia Lubin.

45-letni szkoleniowiec był trenerem między innymi takich zespołów jak MKS Oława, Motobi Kąty Wrocławskie czy Polonii Środa Śląska. W minionym sezonie z tym ostatnim klubem zanotował spadek z IV-ligowych boisk, na murawy ligi okręgowej.

Czy nowy trener zmieni coś w grze ząbkowiczan? Czy wskazówki i zmiany jakich dokona w ustawieniu zespołu przyniosą pierwsze trzy punkty w tym sezonie już w najbliższym meczu? Przekonamy się niebawem. Miejmy nadzieję, że zdoła on chociaż po części odbudować rozbity zespół biało-niebieskich, a Ci już niebawem wrócą na ligowe szczyty, jak przed kilkoma laty.

Herdek

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA